Про нас

Центр політичної освіти було створено у 2016 році для підвищення рівня знань громадян у політичній сфері, а саме в галузях нормотворчої діяльності, місцевого самоврядування, виборчого процесу та партійного будівництва.

Однією з найбільш масштабних та постійно діючих ініціатив Центру політичної освіти – є спільний проект з Національним Демократичним Інститутом (NDI) «Тренери Батьківщини».

Це спеціалісти з питань комунікацій, фандрейзингу, проведення виборчих кампаній, гендерної рівності, розбудови партійних структур та тренерства.

Основа цієї команди – це справді кращі з кращих партійців, віддані та досвідчені.

Саме завдяки їх зусиллям та за підтримки NDI, IRI було проведено понад 1 200 тренінгів для однопартійців, місцевих депутатів та активних громадян по всій Україні.

Ми пишаємося нашими тренерами!  На місцевих виборах, які відбулися 25 жовтня 2020 році, – 22 наших тренера стали депутатами органів місцевого самоврядування.

Центр політичної освіти розпочав  реалізацію нового проекту, спрямованого на підтримку жінок-лідерок партії «Академія жіночого лідерства».

Мета проекту –  залучення успішних жінок представниць партії  по всій Україні, які зіткнулися з численними викликами та перешкодами на індивідуальному, інституційному та культурному рівні. Проєкт важливий для просування ідеї партнерства, рівності жінок та чоловіків, залучення жінок до політичних процесів, поширення успішного досвіду.

Проект спрямований на усунення  гендерної дискримінації та збільшенню кількості жінок у політиці.

Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородна – вчити інших
Марк Твен.