Всі новини

З Днем Народження нашої партії❤️

21 рік тому, 9 липня 1999 року, було засновано партію «Батьківщина»…

Для української політики, де весь ландшафт змінюється до невпізнаваності всього за рік, – це майже вічність.

І якби мене спитали сьогодні, як коротко і лаконічно визначити ідеологію нашої партії, її призначення й сенс, я би сказала: це – Партія Небайдужих Людей. Це партія тих, кому болить, це партія тих, кому не однаково!

Мабуть, саме тому ми майже всю нашу історію були в опозиції. Бо не погоджувалися, бо не ламалися, бо не здавалися і не мовчали.

«Ми не лукавили з тобою, ми просто йшли… У нас нема зерна неправди за собою»…

Політологи та експерти кажуть, що в сучасному світі партії відживають своє, бо приходить нова епоха, настають нові часи…

Та ми не боїмося нових часів, у нас є чим їх зустріти. Адже не відживають чуйність, відповідальність, турбота за свою країну. І ніколи не минає епоха Гідності й Честі, з якими тільки й варто йти, гордо піднявши голову, у майбутнє.

Символ нашої партії – Серце. Серце, яке б’ється і бореться. Моє і Ваше, так само, як і серця мільйонів чесних і порядних людей, які неодмінно побудують таку щасливу Україну, якої ми всі варті. Бо з повним правом з позиції нашого партійного віку можемо ми сказати сьогодні: «Як не ми, то хто?».

«Батьківщина» потрібна Батьківщині!

І кращі часи, так само як і кращі часи України, у нас ще попереду! Це я знаю абсолютно точно!

Вітаю вас, дорогі, рідні мої партійці! Дякую вам за всі ці роки, за вашу роботу, за вашу боротьбу. Зрештою, за цей ролик, у якому зібрано наші з вами перемоги та миті, які ніколи не забудуться!

Дякую вам, Люблю вас!

Слава «Батьківщині»! Слава Україні!