Всі новини

Юлія Тимошенко відвідала Олександрівську лікарню в Києві напередодні Дня медика

Вітаю і вибачаюся: Юлія Тимошенко відвідала Олександрівську лікарню в Києві напередодні Дня медика

У найскладніший для країни та українців час медичні працівники стали справжньою армією порятунку. На жаль, наша країна не була підготовленою до боротьби, але ви були готові. Це найважливіше.

З такими словами вдячності напередодні Дня медичного працівника звернулася Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко до працівників Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, яких особисто приїхала привітати з професійним святом.

«Ви, як армія на передовій – ніхто з вас не відступив, не здався, не відійшов. Ви знали, що крім вас, рятувати людей немає кому. Тож від себе особисто, від усіх, кого ви вилікували, кому ви давали поради, я хочу висловити велику подяку й низький уклін, за те, що ви,  ризикуючи своїм життям, рятували нас усіх», – сказала Юлія Тимошенко.

Водночас вона від імені всіх, хто представляє українську політику, вибачилася перед медпрацівниками за те, що галузі охорони здоров’я не приділяється достатньо уваги, а працівникам не забезпечуються всі необхідні умови для ефективної роботи та нормального життя.

«Я бажаю вам і Вашим родинам здоров’я. Якщо ви нам його даруєте, то ви у Бога точно заслужили міцне здоров’я для себе, своїх рідних і близьких. Я хочу побажати, щоб медична галузь, так само  як і галузь освіти, стала номером один в Україні, як це є в усьому світі. Я хочу, щоб ми, наше покоління, дочекалися успішної красивої країни. Я в неї вірю все своє життя і знаю, що ви вірите, тому що ви тут, в Україні. Я хочу, щоб всі ваші мрії збувалися. Всього вам доброго. Хай вас Господь береже», – звернулася Юлія Тимошенко до медпрацівників лікарні.

До привітань також приєднався заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Валерій Дубіль, який був присутній на урочистій зустрічі з працівниками Олександрівської лікарні.

Крім того, привітання з професійним святом від партії «Батьківщина» та лідера Юлії Тимошенко отримав персонал інститутів Національної академії медичних наук України.