Всі новини

Відбулася координаційна робоча нарада в Черкасах

06.09.2021 р. у м. Черкаси відбулася координаційна робоча нарада під головуванням в.о. голови Черкаської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» народного депутата України Яценка Антона Володимировича, за участю голів районних, міських партійних організацій, голів депутатських фракцій та груп у місцевих радах, депутатів обласної, районних, міських, селищних, сільських рад, з метою налагодження комунікації та визначення основних напрямків діяльності Партії на території Черкаської області.

Участь у зазначеному заході прийняли близько п’ятдесяти партійців. Під час вказаної наради були обговорені нагальні проблеми районних, міських партійних організацій та депутатського корпусу ВО «Батьківщина» у місцевих радах, зокрема – питання протидії рейдерському захопленню землі, скорочення кількості соціально значущих об’єктів у громадах – шкіл, лікарень, ФАПів та інших важливих для нормальної життєдіяльності громад закладів.

Крім того, під час вказаного заходу було проведено навчання партійного активу та депутатів місцевих рад щодо вдосконалення роботи в соціальних мережах, з метою висвітлення діяльності представників Партії та оперативного інформування громадськості про роботу депутатів місцевих рад.