Інші заходи

Увага! Молоді активісти!

‼️Міжнародний республіканський інститут (МРІ) продовжує онлайн навчання.
‼️У четвер, 7 травня 2020 року, МРІ в рамках Академії політичного лідерства, проведе вебінар на тему «Як молодим лідерам обрати, ким стати, місцевим депутатом, чи помічником-консультантом».

🔺Метою вебінару є ознайомити молодих активістів, членів громадських організацій, молодих політиків, помічників місцевих депутатів, лідерів студентського та професійного самоврядування, потенційних кандидатів в місцеві ради та помічники-консультанти з числа молоді тощо, з системою місцевої політики та ролі місцевого депутата та помічників в контексті підготовки до чергових місцевих виборів.

‼️Під час вебінару поговоримо про наступне:
🔺Взаємодія молодіжних лідерів та депутатів місцевих рад;
🔺 Вплив органів місцевого самоврядування на молодіжну політику загалом та політичну кар‘єру молодих лідерів зокрема;
🔺 Участь молоді та громадськості в роботі виконавчих органів місцевих рад та загалом органів місцевого самоврядування.

🔺Також Ви матимете можливість задати питання тренеру, обговорити громадську активність молодих лідерів на даному етапі в контексті зростання, формування кар‘єри в місцевій політиці, підготовки до місцевих виборів, активної життєвої позиції молодих лідерів.

‼️Тренер вебінару – Олександр Солонтай , експерт з політики та місцевого розвитку, з досвідом на регіональному та національному рівнях. Був міським та обласним депутатом, двічі очолював політичну партію. Системно займався молодіжною політикою. Понад 10 років співпрацює з МРІ в Україні та закордоном.

🔺Початок о 12:00
Ви зможете потрапити на вебінар за наступним посиланням⤵️
Лінк на регістраційну форму
https://www.iri.org.ua/…/yak-molodim-lideram-obrati-kim-sta…

#ОсвітаБатьківщина