Інші заходи

23 квітня 2020 року Міжнародний республіканський інститут (МРІ) продовжує онлайн навчання «Тайм – менеджмент для молодих активістів. Чи можливо встигнути все?».

🔥 «Тайм – менеджмент для молодих активістів. Чи можливо встигнути все?».

‼️23 квітня 2020 року Міжнародний республіканський інститут (МРІ) продовжує онлайн навчання в рамках Академії політичного лідерства.
Початок вебінару о 16:00.
🔺Як не упускати основну мету, поєднати роботу і особисте життя, знайти час на розвиток і як дозволити собі відпочинок? Як виділити головне зі своїх справ?
🔺Для відповіді на ці питання розглянемо наступні пункти:
Коли пора братися за тайм менеджмент
Куди направити фокус уваги і свої зусилля
Інструменти ефективного планування часу. Методи і техніки.
Практична робота по складанню свого плану і списку занять для вашого розвитку.
Корисна інфомація для фокусування на можливостях, тренінг з цілеспрямованісті, щоб постійно утримуючи перед очима мету, обирати для її досягнення найкращі маршрути.
🔺До участі у вебінарі запрошуються громадські та партійні активісти, лідери. Кількість учасників обмежена. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.
Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.
🔺Тренерка: Марина Ковальова – тренерка з ефективних коммунікацій та персонального розвитку, з 2002 року має досвід роботи в ЗМІ, секторі B@B, співпраці з органами влади, а також досвід розробки та втілення проектів.

🔺Для участі необхідно заповнити анкету до 22 квітня 2020 року включно.
Аплікаційна форма⤵️

https://www.iri.org.ua/…/taym-menedzhment-dlya-molodikh-akt…

#ОсвітаБатьківщина