Інші заходи

22 квітня 2020 року, Міжнародний республіканський інститут (МРІ) проводить вебінар «Як популяризувати себе та ГО на ТБ і в соцмережах? Від знайомства до експерта»

🔥У середу, 22 квітня 2020 року, Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в рамках Академії політичного лідерства, продовжує проводити серію онлайн навчань.
‼️ Тема вебінару «Як популяризувати себе та ГО на ТБ і в соцмережах? Від знайомства до експерта».
Початок о 16:00.

🔺Телебачення та соцмережі – де краще себе позиціонувати громадському діячеві та політику? Що потрібно аби вашу діяльність помітили? Поради та алгоритм дій для тих, хто багато робить і хоче, щоб про це знали. Приклади успішних історій та помилки, яких можна не робити.

🔺Як бути цікавим для ЗМІ?
Чому один PR – привід стає новиною, а інший — ні?
Як перетворити свій профіль у соцмережах на власне медіа ?
В якій соцмережі шукати свою аудиторію? Користь соцмереж в екстремальних ситуаціях.
Що не треба робити в мережі?
Правильні висновки – коротший шлях до успіху.

🔺Для участі необхідно заповнити анкету до 22 квітня 2020 року до 12:00. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту.
Орієнтовний тривалість вебінару – до двох годин, включно із запитаннями та відповідями.

Тренер вебінару – Андрій Богданович , медіатехнолог з досвідом роботи в ЗМІ понад 25 років, телеведучий, сценарист. Володар премії “Телетріумф” у номінації «Ведучий/ведуча інформаційної програми (регіональний ефір)» – 2015, 2018 роки. Заслужений журналіст України.

Гостьовий спікер – Дар’я Романська , телеведуча з досвідом роботи понад 10 років у телевізійній журналістиці, редактор та ведуча українських та закордонних ток – шоу, керівниця відділу з медіакомунікацій Української Водневої Ради, лауреатка всеукраїнської журналістської премії «Честь професії»

🔺Аплікаційна форма⤵️

https://www.iri.org.ua/…/yak-populyarizuvati-sebe-ta-go-na-…

#ОсвітаБатьківщина