Інші заходи

18 жовтня 2019 року відбулася стратегічна сесія в місті Чернігів

 

Демократична політична система розглядається як взаємозв’язаний двосторонній процес, в якому керівники держави та державні установи є підзвітними, відповідальними та прозорими для громадян, а громадяни мають право голосу в прийнятті рішень.

Для того, щоб стимулювати цей діалог між суб’єктами з боку пропозиції (посадовими особами та політичними партіями) та представниками зі сторони попиту (громадяни), МРІ організовала одноденний семінар-стратегічну сесію.

Цей захід проводився, щоб представники партій, громадськості та депутатського корпусу, могли чітко зрозуміти: хто за що відповідає, як працюють державні та політичні механізми, що таке політика, як наповнюється бюджет та як зробити житлово- комунальні послуги краще.

В ході семінару, були проведені презентації по темам: що таке і як працює політика, як можливо покращити комунальні послуги, що таке бюджет і як з ним працювати, що таке громадський активізм та разом з учасниками була розроблена навчальна програма для міста Чернігів по цім тематикам.

Основні теми обговорення на семінарі:

  • Громадський активізм, що ми можемо робити
  • Про політику простими словами;
  • Бюджет міста, для всіх мешканців.
  • Як зробити своє житло краще.