Інші заходи

Розпочався онлайн тренінг для Тренерів з навчання місцевих депутатів

Сьогодні, 23 березня Національний Демократичний Інститут США (NDI) спільно з командою Центру політичної освіти ВО «Батьківщина», розпочали онлайн тренінги для Тренерів з навчання місцевих депутатів.
Навчання покликано підготувати місцевих депутатів до викликів сьогоднння та на практичних прикладах показати ефективність роботи депутатського корпусу місцевої громади.
Цікава і насичена програма першого дня😉
Лектором першої теми тренінгу виступив Олександр Солонтай – експерт Інституту Політичної Освіти, громадський діяч.
Говорили про основи роботи місцевих депутатів/ток, а саме, роль та обов’язки місцевих депутатів/ток, робота у комісіях, зміни законодавства, пов’язані з процесом децентралізації.
Другий блок навчання продовжила Тетяна Іваніна, національна експертка, тренерка та консультантка з гендерної політики, гендерно орієнтованого управління та бюджетування.
Була розкрита тема: «Вступ до гендерно орієнтованого управління: ​основи гендерної рівності, практичні аспекти гендерно орієнтованого управління».
До тренінгу також долучилася Мішель МакГрорті, старша менеджерка програми для політичних партій НДІ в Україні та Валерій Олійник, представник посольства Канади в Україні.
⚡️Сьогодні команда «Батьківщини» дізналася про «круті» права місцевих депутатів. Зі слів Олександра Солонтая депутати «слабкі», тому що не знають своїх прав.
Завтра навчання продовжується, чекаємо на нові лайфхаки для депутатів😉