Всі новини

Наші на ралі-рейд Dakar-2022

14 січня фінішував ралі-рейд Dakar-2022, у якому брали участь одразу два українські🇺🇦 екіпажі – на мотошляховику та вантажівці. Обидва фінішували.💪
Найголовніший марафон світу втретє пройшов територією Саудівської Аравії. Він стартував першого дня року в Джидді й, зробивши петлю у 8,2 тис. км дюнами та кам’янистими пустелями, повернувся саме туди 14 січня. Як порівняти з попереднім релізом, маршрут ралі-рейду оновився більш як на 70%, що дало можливість новачкам трохи зрівняти шанси з тими, хто вже брав участь у «дакарі». Адже для чотирьох із п’яти українців нинішній марафон став дебютним.
Євген Ковалевич і Дмитро Циро на мотошляховику Can-Am Maverick X3 стали десятими у своєму класі SSV із 11 тих, хто дістався фінішу. Перегони для них склалися вкрай непросто – графік їхніх результатів на спецдільницях більше схожий на кардіограму астматика, що підіймається на Говерлу. Стартувавши 36-ми, вони вже до четвертого етапу пробилися до топ-10, після чого знову впали на задвірки четвертого десятка. До восьмого етапу кияни видерлися на 11-ту позицію, але вже наступного дня провалилися до самого низу заліку. У підсумку найкращим результатом екіпажу №451 стало 8-ме місце на передостанньому етапі.
За схожим сценарієм склалися перегони й у Сергія Малика, Любомира Шумакова та Сергія Мартовенка. Уже на першому етапі їхній «нафтозавр» прорвався зі 110-ї стартової позиції до 6-го десятка. Але на третьому провалився ще нижче. Іноді в екіпажу виникали проблеми з навігацією – давався взнаки брак досвіду виступів на такому високому рівні.
«Ми це зробили !!!💪
Ми на фініші
DAKAR 2022 !!!
11 в класі H1T»🇺🇦🇺🇦🇺🇦