Всі новини

Виступ Олени Кондратюк

Велика повінь, яка сталася на Заході Україні, потребує швидкої реакції влади. На Погоджувальній раді наголосила – ми, як Верховна Рада України, маємо об’єднати всі зустлля і зробити все можливе, щоб тисячі постраждалих родин – не залишилися на одинці зі своїми проблемами!
Це не проблеми окремих областей – це стихійне лихо національного масштабу. Підтоплено понад 14 тисяч будинків і 22 тисячі присадибних ділянок, зруйновано понад 126 мостів, розмито понад 300 км доріг, постраждало сільське господарство!
Верховна Рада мусить проявити своє лідерство і відповідальність перед людьми, які опинились в біді!
Так само як у 2008 році зробив парламент та уряд Юлії Тимошенко! Тоді об’єдналися всі гілки влади, партії та фракції, щоб оперативно ухвалити необхідні рішення для ліквідації наслідків стихії та виплати компенсацій постраждалим – і з бюджету на допомогу людям було виділено понад 1 млрд доларів!!!!
Переконана, нам потрібно діяти так само оперативно. Якщо для цього треба невідкладно внести зміни до Держбюджету на 2020 рік, ми зобов’язані зробити це якнайшвидше!
Саме в таких кризових ситуаціях проявляється і гартується єдність країни. Від імені керівництва ВРУ подякувала рятувальникам, нацгвардійцям, волонтерам, всім, хто першим відгукнувся і прийшов на допомогу мешканцям Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Львівської областей.