Всі новини

Оголошення про конкурсний відбір учасниць проєкту «Голос жінки має силу 2020» в Донецькій області

💥Громадська організація «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу» з метою розширення можливостей участі та залучення якомога більшої аудиторії до проєкту «Голос жінки має силу 2020» оголошує набір Амбасадорок проекту в Донецькій області на конкурсних засадах.

🔥Хто такі амбасадорки?
Амбасадорки це активні жінки – учасниці проєкту „Програма з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок „Голос жінки має силу 2020”.
У регіоні проєкт представлять 5 амбасадорок.

Яка передбачена діяльність амбасадорки у проєкті
Кожна амбасадорка має представити ідею власного міні-проєкту, який стосується захисту прав жінок, жіночого лідерства та миротворчості і реалізувати його в рамках проєкту «Голос жінки має силу 2020».
Амбасодорки Проєкту регулярно звітують про свою діяльність та реалізацію їхніх міні-проєктів регіональному координатору.
Кожна амбасадорка має сформувати власну команду, прийняти участь в одному з п’яти 4-денних навчальних Шкіл-тренінгів (залучивши разом із собою ще одну особу) та двох 2-денних форумах, делегувати своїх колежанок на дводенні регіональні тренінги, вести власний блог, провести 1 дебатний клуб та 2 блог-кафе.
Обов’язково умовою є публікація блогів на порталі Фундації “MustPostToday” на визначені теми.

💥Обов’язкова форма для реєстрації учасниць за посиланням:
https://docs.google.com/…/1WsXITFJCfZ1h8SRvEAQxHcdK4sJ…/edit
Контакти: тел.: 0669944960, Фейсбук-сторінка ГО «Агенція Демократичного Розвитку Донбасу» https://www.facebook.com/ngoddda/(https://www.facebook.com/ngoddda/), поштова скринька: agencydonetsk08@gmail.com

‼️Дедлайн заповнення форми – 10 квітня 2020 року.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».
#ГолосЖінкиМаєСилу #WomenVoicesCount #ФундаціяПравЛюдини#HumanRightsFoundation

❗️Підписуйтеся на Telegram-канал
https://t.me/BatkivshchynaOsvita

#ОсвітаБатьківщина