Інші заходи

Представники «Батьківщини» подякували керівнику Програми для політичних партій NDI

Сьогодні, представники Центру політичної освіти ВО «Батьківщина» та ГО «Батьківщина Молода» провели підсумкову зустріч з керівником Програми для політичних партій Національного Демократичного Інституту США (NDI) Джоном Ловдалом, який закінчує свою роботу в Україні. На зустрічі обговорили підсумки та результати співпраці ВО «Батьківщина» та NDI за останні роки, а також напрацювали плани на майбутнє.

У свою чергу керівник Центру політичної освіти ВО «Батьківщина» Олена Шустік подякувала Джону Ловдалу за підтримку та реалізацію спільних проектів, побажала успіхів в роботі на новій посаді:

«Співпраця з Національним Демократичним Інститутом США завжди була пріоритетною для «Батьківщини». За останні роки нам вдалося спільно організувати сотні тренінгів, навчань та семінарів, десятки великих форумів, які відвідали тисячі наших партійців. Багато в чому активізація нашої співпраці завдячує приходу Джона Ловдала в київський офіс NDI. Тому ми дуже вдячні йому за це та бажаємо досягнути все нових і нових висот» – поділилася Олена Шустік.