Інші заходи

27.01.2020 р. в м. Ужгороді відбудеться публічний форум “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами”

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) запрошує до участі у публічних форумах ​«Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами»​, які пройдуть у січні – лютому 2020 року ​на національному та регіональному рівнях. У співпраці з ВГО «Інститут «Республіка», Центром політико-правових реформ, Мережею UPLAN, Громадською спілкою «Реанімаційний Пакет Реформ» НДІ проведе форуми у п’яти містах: ​Рівне, Ужгород,Одеса, Харків, Краматорськ, і ​до участі в них запрошуються представники з усіх областей України.

Метою форумів є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні. Серед головних завдань ​– підвищення обізнаності громадян щодо конституційної реформи та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, обраними особами та експертним середовищем. Для участі у форумах запрошуються громадяни, представники місцевих осередків політичних партій, народні депутати України та депутати місцевих рад, громадські активісти, експерти, журналісти та інші активні представники громад.

НДІ продовжує дискусію про нові зміни до Конституції в м. Ужгороді 27 січня.
Посилання на реєстрацію на подію:
Участь у марафоні є безкоштовною, організатори покривають витрати на проїзд.