Інші заходи

26.11.2019 року у м. Житомирі відбудеться публічний форум «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами»

У співпраці з ВГО «Інститут «Республіка», Центром політико-правових реформ, Громадською спілкою «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ», Центром політичної освіти ВО “Батьківщина”, НДІ планує провести щонайменше 10 публічних форумів в наступних містах: Київ, Львів, Житомир, Черкаси, Краматорськ, Рівне, Запоріжжя, Ужгород, Харків та Одеса,  до яких запрошуються представники з усіх областей України.

 

Метою форумів є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні.

Серед головних завдань – підвищення обізнаності громадян щодо конституційної реформи та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, обраними особами та експертним середовищем.

Для участі у форумах запрошуються громадяни, представники місцевих осередків політичних партій, депутати Верховної Ради України та місцевих рад, громадські активісти, експерти, журналісти та інші активні представники громад.

 

26 листопада 2019 року у м. Житомир ( для учасників з Житомирської, Київської, Вінницької, Хмельницької, Чернігівської та Рівненської областей)

 

Участь у марафоні є безкоштовною, організатори покривають витрати на проїзд.