Інші заходи

Академія громадянина для кримчан у Херсоні

Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує до участі у комплексній навчальній програмі “Академія громадянина для кримчан”, які проживають у Херсонській області та яка пройде у місті Херсон.

Академія спрямована на підготовку відповідальних громадян, які в подальшому стануть провідниками змін у своїх громадах. МРІ сприятиме залученню громадян до співпраці з владою задля втілення реформ з належного врядування та зміцнення демократичної практики місцевого самоврядування.

Окремо планується проведення навчальної програми “Академія Qırımlı” для кримських татар у м. Херсон, тому заохочуємо подаватися на “Академію громадянина для кримчан” внутрішньо переміщених осіб з Крима, які не є представниками кримськотатарської національної меншини.

В рамках Академії пройдуть три навчальні сесії протягом вихідних днів та п’ятниць: I сесія (три дні), II сесія (два дні), III сесія (три дні).

Попередні дати сесій:
І сесія – 22-24 листопада
ІІ сесія – 7-8 грудня
ІІІ сесія – 13-15 грудня
Дати сесій можуть бути змінені.

Учасники та учасниці віком від 18 років отримають знання з таких тем:
• Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень;
• Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень;
• Дієві інструменти запобігання корупції;
• Розуміння своїх прав;
• Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування;
• Як ефективно проводити кампанії громадського лобіювання.

Найбільш активні та мотивовані учасники, які завершать курс програми «Академія громадянина», отримають сертифікати та ті фіналісти, які розроблять проєктні ідеї кампанії громадського лобіювання будуть рекомендовані до участі в програмах стажування за кордоном під егідою МРІ та отримають запрошення на Національну конференцію громадян в Києві.

МРІ забезпечує комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми.

Для участі в Академії необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням до 20 листопада 2019 року – https://www.iri.org.ua/kalendar-podiy/akademiya-gromadyanina-dlya-krimchan-u-khersoni