Інші заходи

4 червня 2020 року Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в рамках Академії громадянина проведе експертну сесію на тему “Інструменти адвокаційної кампанії та акції прямої дії для громадських активістів”.

💥На цьому вебінарі буде розглянуто види інструментів адвокасі та окремо буде приділено увагу акціям прямої дії та масовим заходам, роз’яснено види масових заходів та акцій прямої дії та різницю між ними, приведено приклади різних акцій прямої дії на рівні України та міжнародний досвід.

💥Протягом вебінару будуть описані види акцій прямої дії. Учасники дізнаються, в чому вони відрізняються один від іншого, дізнаються про характерні риси кожного із видів. Наприклад, акція, перфоманс, флешмоб, демонстрації, марши, пікети, хеппенінг.

💥Початок о 15:00.
‼️Для участі необхідно заповнити анкету до 3 червня 2020 року включно, за посиланням: https://us02web.zoom.us/…/register/WN_ehcr7WkUQ-6Gr-fJyifZQA.

💥Тренерка: Катерина Константинова, Голова ГО “Аналітичний центр “Стратегія”, керівниця консалтингової компанії “Гетьман Консалтинг”.

#ОсвітаБатьківщина