Інші заходи

‼️29 липня 2020 року Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), у рамках ініціативи #DefineYourFuture та проекту «Чому ми голосуємо?» проведе останній вебінар #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо на тему «Використання мобільного пристрою для створення відеороликів».

💥Початок о 16 годині.
⚡️Ти вважаєш себе представником небайдужої молоді, ти громадський активіст, представник політичної партії чи кандидат у депутати на місцевих виборах 2020 року?
Тобі не байдуже, що відбувається в місті чи громаді, де ти проживаєш?
Ти розумієш, що прийти на вибори і проголосувати таки має значення?
Ти відчуваєш, що про важливість виборів як одного з основних інструментів демократії варто говорити частіше? Ти хотів/ла би змінити думку тих, хто не цікавиться політикою та виборами?
Тоді ми чекаємо на тебе! Тренери проекту «Чому ми голосуємо?» допоможуть тобі навчитися спілкуватися із широкою аудиторією через відеоролики. Протягом проекту #WhyWeVote/#ЧомуМиГолосуємо ти навчишся з мінімальними наявними ресурсами записувати короткі відео для просування своїх ідей та поглядів. Під час проекту, ти також зможеш записати своє власне відео про важливість участі у виборах та отримаєш професійні поради та менторську підтримку від тренерів.
💥Серед тем, що будуть розкриті на вебінарі:
🔺Основні засади проведення зйомок мобільним телефоном;
🔺Базові принципи монтажу та обробки відео, програми для монтажу;
🔺Особливості зйомки відео для соціальних мереж;
🔺Сам собі режисер: хто Вас зніматиме?
🔺Практична робота: створення мотиваційних відеороликів.
💥Тренери вебінару – Олена Кваша, медіатехнолог із досвідом роботи в ЗМІ більше 10 років, тренерка з питань інституційного розвитку громадських організацій, основ медіаграмотності та зв’язків з громадськістю, має досвід організації роботи прес-служб місцевих органів виконавчої влади. Андрій Богданович, журналіст та медіа технолог із 25-річним досвідом роботи. Андрій є консультантом з комунікацій, був радником кандидатів на виборні посади місцевого та національного рівнів.
💥Для участі необхідно заповнити анкету до 29 липня, до 12:00 включно. ⤵️
Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години.