Інші заходи

23 липня 2020 року, Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) у рамках ініціативи #DefineYourFuture проведе шостий вебінар на тему “Кібербезпека та онлайн маніпуляції під час виборів”

Початок о 16:00.
Запрошуємо до участі активну молодь, громадських активістів, представників політичних партій та кандидатів у депутати, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року.
Ви дізнаєтеся наскільки важливими для політичних партій та політиків є безпека при роботі у браузері, соціальних мережах та месенджерах протягом виборчого процесу. Тренер презентує дослідження захищеності сучасних месенджерів та пояснить, якими з них варто користуватися, а які краще уникати. Експерт розповість про прості але ефективні правила захисту особистих даних та персональної інформації при роботі з електронною поштою та соціальними мережами. Ви також дізнаєтеся про використання технології мікротаргетингу у ході виборчих кампаній, яка полягає у вивченні поведінки окремих груп виборців і може призводити до маніпуляцій.
‼️Головні теми, які будуть розкриті під час вебінару:
1. Актуальність кібербезпеки під час виборчого процесу:
– Електронна пошта, як її зламують та як захиститися
– В яких месенджерах безпечно переписуватися і чому
– Захист від фізичної втрати важливої інформації
2. Що таке мікротартегинг та як він допомагає “правильно” голосувати
3. Як не стати жертвою кібератак та маніпуляцій
4. Які месенджери краще використовувати під час виборчого процесу
💥Тренер вебінару:
Сергій Довгополий, ІТ підприємець, технічний директор компанії Delfast, має понад 10 років досвіду консультування в сфері кібербезпеки, понад 2 роки досвіду консультування політичних партій, зокрема у виборчий період.
Для участі необхідно заповнити анкету ⤵️
до 23 липня, до 12:00 включно. Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години.