Інші заходи

21 травня 2020 року Міжнародний республіканський інститут (МРІ),в рамках Академії громадянина, проведе вебінар на тему 🔥”Забезпечення фінансування проектів та створення партнерських відносин”.

Початок о 12:00.

‼️За допомогою вебінару учасники зможуть дати відповідь на наступні питання: Успішні проекти, якими вони мають бути? В яких рішеннях місцевої ради мають сидіти гроші вашого проекту? Проекти у сфері благоустрою.

💥Вебінар розкриє:
🔺Де брати гроші на проект?
🔺Ресурси, про які ви не здогадуєтесь. Наскільки обов’язкове адвокасі для успішних проектів?
🔺Як приймати рішення про партнерство у проекті та як обирати партнерів. Яким має бути ваш проект, щоб його профінансували?
🔺Які проекти мають більше шансів на те, щоби бути реалізованими?
🔺В яких рішеннях місцевої ради мають сидіти гроші вашого проекту? – в цьому блоці будуть розглянуті рішення місцевої ради, які мають бути прийняті або у яких мають бути внесені зміни для того, щоб ваш проект був реалізований.
🔺Проекти у сфері благоустрою. У цьому блоці будуть розглянуті питання, які треба підготувати та заходи, які необхідно здійснити для того, щоб реалізувати проекти у сфері благоустрою.

‼️Для участі необхідно заповнити анкету до 20 травня 2020 року включно.
💥Аплікаційна форма⤵️
https://www.iri.org.ua/…/zabezpechennya-finansuvannya-proek…

💥Тренерка: Катерина Константинова, голова ГО “Аналітичний центр “Стратегія”, керівниця консалтингової компанії “Гетьман Консалтинг”.

#ОсвітаБатьківщина