Інші заходи

16 липня 2020 року, Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID ) у рамках ініціативи #DefineYourFuture проведе п’ятий вебінар на тему «Електоральне дослідження округу своїми силами»

Запрошуємо до участі активну молодь, громадських активістів, представників політичних партій та кандидатів у депутати, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року.
💥Початок о 16:00.
Дізнайтеся як зекономити на соціологічному дослідженні та які є безкоштовні ресурси для повноцінного електорального аналізу свого виборчого округу. Експерти розкажуть, де знайти та як використовувати публічну інформацію, відкриті джерела, бази даних та реєстрів для вивчення Вашого виборця та планування успішної виборчої кампанії, а також покажуть як з допомогою карт та даних сайту «Електоральна пам’ять» (ukr.vote ) проаналізувати поведінку виборців у Вашому окрузі за останні 10 років.
‼️Головні теми, які будуть розкриті під час вебінару:
🔺Польові дослідження, паспортизація округу
🔺Використання адресної, телефонної книги та «жовтих сторінок»
🔺Збір даних з відкритих земельних, майнових, бюджетних баз та реєстрів
🔺Отримання інформації з джерел публічної інформації органів місцевого самоврядування та державної влади
🔺Використання онлайн-платформи “Електоральна пам’ять” (ukr.vote )
💥Тренери вебінару:
Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти, був депутатом Ужгородської міської ради (2002-2006) та Закарпатської обласної ради (2006-2010), має багаторічний досвід проведення виборчих кампаній.
Андрій Горбаль, виконавчий директор ГО «Український центр суспільних даних», має понад 15 років досвіду планування, розробки та реалізації медіа-кампаній та інформаційних проектів, програм громадської просвіти в Україні та Центральній і Східній Європі.
Для участі необхідно заповнити анкету до 16 липня, до 12:00 включно. ⤵️
Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години.