Всі новини

Академія громадянина для мешканців Дніпропетровській області

Літо закінчується, а можливості для розвитку – ні!
📌Міжнародний республіканський інститут в Україні (МРІ) запрошує взяти участь у навчальній програмі “Академія громадянина”, де ви зможете отримати суперсилу – здатність впроваджувати важливі ініціативи у вашій громаді. Ви здобудете знання та навички ефективної співпраці з місцевою владою, а також зможете запустити власну адвокаційну кампанію для вирішення проблеми у вашому місті.
❗️Обов’язкова умова участі: учасники мають проживати в Дніпропетровській області і бути віком від 18 років.
Реєстрація з: 15 червня 2021
Реєстрація по: 22 серпня 2021
✔️Що ви отримаєте?
Знання про реальні можливості впливати на місцеву владу та навички для участі у місцевому самоврядуванні.
Практичні поради від досвідчених тренерів, як перетворити ідею щодо вирішення проблеми у місті в успішну адвокаційну кампанію.
Можливість співпрацювати з місцевою владою задля втілення реформ у вашій громаді.
✔️Теми навчання:
Як працює місцева влада, роль органів місцевого самоврядування та процедур прийняття ними рішень.
Практичні інструменти для контролю органів місцевого самоврядування та участі громадян в процесі прийняття рішень.
Як створити коаліцію прихильників, щоб відстоювати інтереси перед органами місцевого самоврядування.
Як ефективно проводити адвокаційні кампанії та співпрацювати з засобами масової інформації.
Формат навчання
Академія буде поєднувати офлайн та онлайн формати. Навчання складається із трьох сесій: перша та третя сесії будуть проводитися офлайн, а друга – онлайн. Кожна офлайн сесія триватиме три дні (п’ятниця, субота, неділя).
✔️Навчання проходитиме у вересні.
Дата проведення
Початок: 01 вересня 2021
Кінець: 30 вересня 2021
Місце проведення буде повідомлено після закінчення відбору учасників.
МРІ забезпечить комфортні умови навчання, харчування та безпеку на всіх етапах програми.
Тренери
Олександр Солонтай – експерт з політики та місцевого розвитку, директор програм практичної політики Інституту Політичної Освіти.
Тарас Случик – старший консультант муніципального компоненту Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI), експерт Інституту Політичної Освіти.
Артем Романюков – cпівзасновник проєкту SaveEcoBot та екоініціативи Save Dnipro, а також громадської організації «Громадський Контроль»; один з кураторів впровадження системи ProZorro у Дніпропетровській області.
Володимир Феськов – експерт з місцевого самоврядування Інституту Політичної Освіти, координатор проєктів “Прозорі міста” Transparency International Ukraine.
Катерина Константинова – директорка консалтингової компанії “Гетьман консалтинг”, адвокатка; голова громадської організації «Аналітичний центр «Стратегія»; депутатка Запорізької міської ради (2015-2020).
Олександр Равчев – консультант з комунікації та адвокації; керівник напряму комунікацій проєкту USAID «Громадяни в дії», в рамках якого реалізовано понад 50 успішних адвокаційних кампаній на місцевому рівні (2015-2019).
Олег Черненко – координатор проєкту “Прозорі міста” Transparency International Ukraine у центральному регіоні, регіональний аналітик руху ЧЕСНО, голова громадської організації “Хмельницька ініціатива”.
Дінара Габібуллаєва – депутатка Київської міської ради, голова “Всеукраїнська громадська організація “Солідарна молодь”.
Сергій Довгополий – ІТ-експерт з понад 10-річним досвідом консультування у сфері кібербезпеки.
Олександра Матвійчук – правозахисниця, голова правління Центру громадянських свобод, лауреатка Democracy Defender Award “за винятковий внесок у просування демократії та захисту прав людини” від місій ОБСЄ.
Віталій Устименко – голова Всеукраїнської організації «Автомайдан». Лауреат премій «Top 30 under 30» за версією KyivPost, Human Rights Tulip Award від посольства Королівства Нідерланди в Україні та премії «Люди Нового времени» від журналу «Новое время» за опір системі.
Для участі у «Академії громадянина» потрібно заповнити аплікаційну форму до 22 серпня 2021 року⤵️
З Дніпропетровської області буде відібрано до 20 учасників. Бажаємо успіху!