Інші заходи

24 червня 2020 року, Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID) запрошує взяти участь у вебінарі на тему «Пріоритети для місцевих депутатів в останні чотири місяці роботи»

💥Початок о 13:00. До участі у вебінарі запрошуються депутати місцевих рад, їх помічники, а також активна молодь та кандидати у депутати, які планують брати участь у місцевих виборах 2020 року.

🔺Чинним депутатам цей вебінар буде корисний для розуміння того, як правильно розставити пріоритети своєї роботи в останні 4 місяці каденції і як збалансувати депутатську діяльність та підготовку до місцевих виборів, які відбудуться в жовтні 2020 року.
🔺Для майбутніх кандидатів на виборах вебінар допоможе дізнатися більше про депутатську діяльність, особливості бюджетного процесу, роботу з виборцями та помічниками депутата.

Тренери: Віктор Цуканов, депутат Бердянської міської ради та Наталія Сабліна, депутатка Первомайської міської ради, Секретарка Первомайської міської ради (2015 – 2016 роки).

‼️Для участі необхідно заповнити анкету до 12:30 години, 24 червня 2020 року:
https://bit.ly/2UW7Huu
Відібрані учасники отримають запрошення на вказану в анкеті електронну пошту. Орієнтовна тривалість вебінару – 1,5 години.

#ОсвітаБатьківщина