Без категорії

Встановлено форму і розмір інформаційних плакатів та буклетів на місцевих виборах

ЦВК встановила форму, розмір, поліграфічне виконання інформаційних плакатів та інформаційних буклетів місцевих організацій політичних партій – суб’єктів виборчого процесу з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше). А також – затвердила порядок їх виготовлення та передачі відповідним територіальним і дільничним виборчим комісіям.
 
Зокрема встановлено, що інформаційний плакат виготовляється друкарським способом на одному аркуші формату А3, а інформаційний буклет – формату А4. Їх виготовлення здійснюється з використанням контрастних темних (чорних) шрифтів на світлому фоні, крім фотографій кандидатів у депутати, включених до територіального виборчого списку місцевої організації політичної партії, які друкуються розміром 4 х 6 см у кольоровому форматі.
 
Відповідна постанова доступна за посиланням:
https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-formu-rozmir-poligrafichne-vikonannya-informatsiynih-plakativ-ta-informatsiynih-bukletiv-mistsevih-organizatsiy-politichnih-partiy-sub-iektiv-viborchogo-protsesu-z-viboriv-deputativ-verhovno.html